Szanowni Państwo zapraszam do mojego świata na indywidualne spotkania przy herbacie i kawie

Piękne Kobiety, które chcą rozbudzić Kobiecość w Sobie w dzisiejszym świecie. Jaką rolę pełni Kobieta, Żona/Partnerka. Każda z Nas jest inną Kobietą i każda z Nas ma inne doświadczenia życiowe, każda z Nas przechodziła różne traumy w dzieciństwie. Od dziecka uczono nas odwrotności po to, żebyśmy stały się silne i nie umiały korzystać ze swojej Delikatnej Mocy Kobiecej, która płynie w Nas od pokoleń.

Wyjątkowych Mężczyzn, którzy chcą zrozumieć Męskość w dzisiejszym świecie. Jaką rolę pełni Mężczyzna, Mąż/Partner. Każdy z Mężczyzn jest inny i każdy ma inne doświadczenia życiowe, każdy Mężczyzna przechodził inne traumy w dzieciństwie. Od dziecka uczono Mężczyzn odwrotności po to, żeby Mężczyźni byli słabi i nie umieli korzystać ze swojej Ogromnej Siły Męskiej, która płynie w Nich od pokoleń.

Wspaniałe Pary/Małżeństwa, które chcą odkrywać Siebie w Miłości każdego dnia  – „Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach ukochanej osoby, na którą patrzymy z Miłością. Pamiętajmy o jednym, że rozpada się tylko to co jest zbudowane na iluzji lub kłamstwie” – MIŁOŚĆ Tworzy Wszystko.

Cudowne Matki, które chcą uświadomić Sobie jaką SIŁĄ jest MATKA. Świadoma Matka ma ogromny wpływ na dorosłe Życie Córek, a w szczególności na Życie Synów. I to od Nas MATEK zależy jakie będziemy mieli nowe pokolenie. Najważniejsze jest to, żeby nasze dorosłe dzieci umiały prawidłowo wejść w związek i umiały korzystać z Życia i czerpać z Miłości.

Cudownych Ojców, którzy chcą zrozumieć jaką POTĘGĄ jest OJCIEC. Mądrze myślący Ojciec ma ogromny wpływ na dorosłe Życie Synów, a w szczególności na Życie Córek. I to od Was OJCÓW zależy jakie będziemy mieli nowe pokolenie. Najważniejsze jest to, żeby nasze dorosłe dzieci umiały prawidłowo wejść w związek i umiały korzystać z Życia i czerpać z Miłości.

Każdy z Nas jest jedyną niepowtarzalną i najcudowniejszą istotą na świecie. Każdy z Nas jest
potrzebny i ważny. Wszystko jest w Nas tylko mamy Sobie to Uświadomić.

Pomysł na takie spotkania zrodził się podczas prowadzenia mediacji oraz konsultacji indywidualnych i wspólnych. Każda osoba lub para, która skorzysta z moich spotkań ma wielkie korzyści w Swoim Życiu.

Ja mam wszystko drogie i cenne i każda osoba, która cokolwiek kupi ode mnie to ma to drogie i cenne, a jak jest coś drogie i cenne to jest wyjątkowe i to sprzyja innym w Życiu.

„Życie jest Cudem a Miłość jest Darem, więc korzystajmy z Życia i czerpmy z Miłości jak najwięcej”.

Osoby zainteresowane proszę o rezerwację miejsca pod numerem telefonu: 530 804 888.

z wyrazami szacunku
Bożena Walus

Szybki kontakt: