Szanowni Państwo,

Zapraszam Kobiety na spotkania w małym gronie (4 osoby) razy w miesiącu w każdy I piątek od godz. 18:00 do 20:00 do biura Golden Orkisz Bożena Walus w Jaworzu przy ul. Pałacowej 3 – będzie mowa o Świadomości i Kobiecości w dzisiejszym świecie. Jaką rolę pełni Kobieta, Żona/Partnerka. Każda z Nas jest inną Kobietą i każda z Nas ma inne doświadczenia życiowe, każda z Nas przechodziła różne traumy w dzieciństwie. Od dziecka uczono nas odwrotności po to, żebyśmy stały się silne i nie umiały korzystać ze swojej Mocy Kobiecej, która płynie w Nas od pokoleń.

Zapraszam Mężczyzn na spotkania w małym gronie (4 osoby) raz w miesiącu w każdy II piątek od godz. 18:00 do 20:00 do biura Golden Orkisz Bożena Walus w Jaworzu przy ul. Pałacowej 3 – będzie mowa o Świadomości i Męskości w dzisiejszym świecie. Jaką rolę pełni Mężczyzna, Mąż/Partner i Ojciec. Każdy z Mężczyzn jest inny i każdy ma inne doświadczenia życiowe, każdy Mężczyzna przechodził inne traumy w dzieciństwie. Od dziecka uczono Mężczyzn odwrotności po to, żeby Mężczyźni byli słabi i nie umieli korzystać ze swojej Siły Męskiej, która płynie od pokoleń.

Zapraszam Pary/Małżeństwa na spotkania w małym gronie (2 pary) raz w miesiącu w każdy III piątek od godz. 18:00 do 20:00 do biura Golden Orkisz Bożena Walus w Jaworzu przy ul. Pałacowej 3. – „Tak naprawdę w życiu nie ma nic cenniejszego niż radość w oczach ukochanej osoby, na którą patrzymy z Miłością. Pamiętajmy o jednym, że rozpada się tylko to co jest zbudowane na iluzji lub kłamstwie.”

Zapraszam Kobiety-Matki na spotkania w małym gronie (4 osoby) razy w miesiącu w każdy IV piątek od godz. 18:00 do 20:00 do biura Golden Orkisz Bożena Walus w Jaworzu przy ul. Pałacowej 3 – będzie mowa o Świadomości i Kobiecości w dzisiejszym świecie, a przede wszystkim o roli Matki, która ma ogromny wpływ na dorosłe Życie Córek, a w szczególności na Życie Synów. I to od nas MATEK zależy jakie będziemy mieli nowe pokolenie. Najważniejsze jest, żeby nasze dorosłe dzieci umiały prawidłowo wejść w związek i umiały korzystać z Życia i czerpać z Miłości.

Możecie Państwo również skorzystać z indywidualnych spotkań w dogodnym dla Państwa terminie.

Pomysł na takie spotkania zrodził się podczas prowadzenia mediacji oraz konsultacji indywidualnych i wspólnych. Każda osoba lub para, która skorzysta z moich spotkań ma wielkie korzyści w Życiu.

Każdy z Nas jest jedyną niepowtarzalną i najcudowniejszą istotą na świecie. Każdy z Nas jest
potrzebny i ważny. Wszystko jest w Nas tylko mamy Sobie to Uświadomić.

„Życie jest Cudem a Miłość jest Darem, więc korzystajmy z Życia i czerpmy z Miłości jak najwięcej”.

Osoby zainteresowane proszę o rezerwację miejsca pod numerem telefonu: 530 804 888.

z wyrazami szacunku
Bożena Walus

Szybki kontakt: